سرشیر آب هفت رنگ le7

سرشیر آب هفت رنگ le7

سرشیر آب هفت رنگ le7 این محصول دارای یک مینی مولد برق داخلی است، تا زمانی که جریان آب نور ساطع می کند، به باتری نیاز نیست.
هنگامی که آب را خاموش می کنید، چراغ بلافاصله خاموش می شود. رنگ بسته به دمای آب تغییر می کند

گاردسینک osf

گاردسینک osf

خرید پستی گاردسینک osf اگر شما هم حین شستن ظروف دچار مشکل خیس شدن کابینت و لباس هایتان هستید. این گارد محافظ کیفیت کابینت آشپزخانه شما است.

فرچه شستشو باریک

فرچه شستشو باریک

فرچه شستشو باریک Crevice gap cleaning brush فرچه شستشو باریک   انعطاف‌پذیر و بادوام    استفاده ساده برای زوایا و نقاط دور از دسترس   مناسب سینک ، شیرآلات، اجاق گاز، شیار کاشی و سرامیک و…   فرچه شستشو باریک اصل آشپزخانه فرچه شستشو باریک با زبری متفاوت و با سیم هایی از جنس پلی استر مقاوم، در طرح مسواک تولید شده است. این فرچه باریک با داشتن سری باریک و وجود انحنا در قسمت اتصال دسته و سری برس به شما کمک می کند تا به سادگی زوایا و نقاطی…

لباسشویی تاشو sue

لباسشویی تاشو sue

  لباسشویی تاشو sue ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی اصل محصول یک ماشین لباس شویی و ظرف شویی قابل حمل است.بله دقیقا،یک گجت بینظیر که حاصل دانش و پیشرفت نوآوری ها می باشد.شما با این گجت خفن حتی در مسافرت در دورترین نقاط دنیا نیز مشکلی از این جهت نخواهید داشت.فقط کافی است به یک محفظه(هر ظرف پلاستیکی که در دسترس دارید) و برق دسترسی داشته باشید. این گجت را به کف محفظه متصل کنید و لباس و آب و شوینده مدنظر را درون آن بریزید،سپس با روشن کردن دستگاه…

گردگیر ماکارون تاشو vf

گردگیر ماکارون تاشو vf

گردگیر ماکارون تاشو vf
هنگام خانه تکانی یکی از پرچالش ترین کارها تمیز کردن نواحی با ارتفاع زیاد است مانند درچه کولر، بالای کمد و کابینت ها ، بالای یخچال، کنج دیوار ها و نواحی گوشه دار که پاکسازی بسیار سخت است و همیشه پر از گرد و غبار و تار عنکبوت می شوند.

عوامل تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی

علت تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی, دلایل تمیز نشستن ظروف در ظرفشویی, علت تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی,علت تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی,ماشین ظرفشویی,معایب ماشین ظرفشویی,خرابی ماشین ظرفشویی,تنظیمات شستشوی ماشین ظرفشویی,clean dishes dishwasher,

دلایل تمیز نشستن ظروف در ظرفشویی چیست؟ clean dishes dishwasher عوامل تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی علت تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی چنانچه ماشین ظرفشویی شما تمیز نمی شوید، نه فقط باعث می شود ظروف را دوباره با دست بشویید، بلکه این تمیز نشستن ظروف، نشان از اشکالی در یکی از قطعات داخلی ماشین ظرفشویی است. در این مطلب تلاش کرده ایم تا در مورد این اشکالات و شیوه رفع آنها صحبت کنیم.

از بین بردن زردی کابینت سفید و ام‌دی‌اف

علت زرد شدن کابینت سفید چیست؟

علت زرد شدن کابینت سفید چیست؟ yellowing white cabinets از بین بردن زردی ام دی اف سفید ، دلایل زرد شدن کابینت سفید دلایل زرد شدن کابینت سفید چیست؟تغییر رنگ کابینت های گلاس رنگ سفید این نوع از ام دی اف مشاهده می شود. زمانی که مدام و به صورت مرتب وسایل خانه خود را تمیز کنید، هیچ گاه با تغییر رنگ آنها مواجه نخواهید شد.