ذکر و دعا بعد از بیدار شدن از خواب

دعا بعد از بیدار شدن, چند ذکر و دعا بعد از بیدار شدن, دعاهای بعد از بیدار شدن,چند ذکر و دعا بعد از بیدار شدن از خواب,دعای صبحگاهی,دعاهای بعد از بیدار شدن,prayer after waking up,

چند ذکر و دعا بعد از بیدار شدن prayer after waking up چند ذکر و دعا بعد از بیدار شدن از خواب دعاهای بعد از بیدار شدن از خواب: در هر زمان و حالی گفتن ذکر و خواندن دعا مستحب است و باعث آرامش فرد می شود. قبل از خوابیدن و در هنگام خوابیدن و بعد از بیدار شدن دعاها و ذکرهایی وجود دارد. در این مقاله چند ذکر و دعا بعد از بیدار شدن را آورده ایم.

اعمال روز نیمه شعبان

نیمه شعبان,اعمال نیمه شعبان,اعمال روز نیمه شعبان,روز نیمه شعبان,اعمال روز شعبان,نیمه شعبان,shaban day,

اعمال روز نیمه شعبان apply shaban day روز نیمه شعبان نیمه شعبان، روز ۱۵ شعبان و سالروز تولد حضرت مهدی (عج)، امام دوازدهم شیعیان است که در دوران غیبت به سر می‌برد. این روز فضیلت فراوانی دارد و برای آن اعمال مستحبی وجود دارد که در ادامه مقاله اعمال روز نیمه شعبان گردآوری شده است.

نماز شب چهارم ماه شعبان

نماز شب چهارم ماه شعبان

نماز شب چهارم ماه شعبان چگونه است و چه فضیلتی دارد ؟ prayer fourth night shaban نماز شب چهارم ماه شعبان نماز شب چهارم ماه شعبان چگونه است و چه فضیلتی دارد ؟ نماز شب چهارم ماه شعبان چگونه خوانده می شود؟ نماز شب چهارم ماه شعبان، چهل ركعت است؛ در هر ركعت بعد از حمد، بيست و پنج مرتبه سوره توحيد قرائت مى شود. رسول خدا (ص) فرمودند: هر كسى كه اين نماز را به جا آورد، مى نويسد خدا براى او به هر ركعتى، ثواب هزار هزار سال عبادت و براى او بنا مى كند به هر سوره، هزار هزار شهر و به او ثواب هزار هزار شهيد را عطا مى کند.