دردسر گواهینامه برای مادران متقاضی خودرو

دردسر گواهینامه برای مادران متقاضی خودرو

دردسر گواهینامه برای مادران متقاضی خودرو Certificate mothers applying car اقتصاد 24 نوشت:تشویق به فرزندآوری با استفاده از رانت خودرو، قانونی است که خودروسازان را مکلف کرده به مدت هفت سال 50درصد خودروهای تولیدی خود را با قیمت کارخانه به مادران دو فرزند اختصاص دهند. حالا، اما شروط درنظرگرفته‌شده برای ثبت‌نام مادران در سامانه یکپارچه، انتقادهایی را متوجه خودروسازان کرده است.

جزئیات ویرایش ثبت نام خودرو از 5 تا 10 اردیبهشت

جزئیات ویرایش ثبت نام خودرو از 5 تا 10 اردیبهشت

جزئیات ویرایش ثبت نام خودرو از 5 تا 10 اردیبهشت Vehicle registration سخنگوی وزارت صمت گفت: متقاضیانی که نوبت تحویل خودروی آن‌ها سال 1403 اعلام شده است از 5 اردیبهشت به‌مدت 5 روز می‌توانند خودروی دیگری را انتخاب نمایند. جزئیات اصلاح ثبت‌نام خودروهای داخلی/ از ساعت 18 وارد سامانه شوید کسانی که اولویت دریافت خودروی آن‌ها سال 1403 است، از امروز بعدازظهر ساعت 18 به مدت پنج روز می‌توانند پنج اولویت از شرکت‌های مختلف را انتخاب کنند که دریافت آن سال 1402 است.

ایران‌ خودرو عقب ‌نشینی کرد/ طلب مردم پرداخت می ‌شود

ایران‌ خودرو عقب ‌نشینی کرد/ طلب مردم پرداخت می ‌شود

ایران‌ خودرو عقب ‌نشینی کرد/ طلب مردم پرداخت می ‌شود Car refund به دنبال لازم‌الاجرا شدن مصوبه شورای رقابت در اعمال افزایش قیمت خودروها بر روی تنها «وجه باقی مانده» از مبلغ خودروهای پیش‌فروش شده،گروه صنعتی ایران‌ خودرو که در تحویل‌های اخیر خود افزایش قیمت را بر تمام مبلغ خودروها اعمال کرده بود، عقب‌نشینی و اعلام کرد که اضافه پرداختی‌های مشتریان عودت داده خواهد شد.

دکترین آینده قیمت خودرو

دکترین آینده قیمت خودرو

دکترین آینده قیمت خودرو Car Prices به گزارش دنیای اقتصاد؛ملاک تعیین قیمت کارخانه‌ای خودروهای داخلی در حالی فعلا مبتنی بر دستورالعمل شورای رقابت است که وزارت صنعت، معدن و تجارت به دنبال پیاده‌سازی الگویی جدید برای قیمت‌گذاری بوده و جزئیات آن را در اخیرا اعلام کرده است. طبق الگوی مدنظر وزارت صمت، تولید خودرو نه‌تنها دیگر زیان‌ده نخواهد بود، بلکه سود خالص نسبتا بالایی (در مقایسه با خودروسازان دنیا) برای شرکت‌های خودروساز کشور در نظر گرفته شده است.

خیز گرانی خودروهای مونتاژی توسط نمایندگی‌ها

خیز گرانی خودروهای مونتاژی توسط نمایندگی‌ها

خیز گرانی خودروهای مونتاژی توسط نمایندگی‌ها Expensive assembly car نمایندگی‌ها جلوی فروش خودروهای مونتاژی‌ را گرفته‌اند/ خیز نمایندگی‌ها برای گرانی خودرو‌ نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران گفت: انحصار در بازار خودرو‌های مونتاژی بیشتر شده و به دنبال گرانی خودرو‌های داخلی، شرکت‌های مونتاژی‌ خودرو نیز برای رسیدن به سقف افزایش قیمت در برابر تقاضای بازار، مقاومت کرده و محصولی به دست مشتری نمی‌رسانند.

اعتراض فتح الله توسلی نماینده مجلس به افزایش قیمت 400 میلیونی پراید طی دوماه

اعتراض فتح الله توسلی نماینده مجلس به افزایش قیمت 400 میلیونی پراید طی دوماه

اعتراض فتح الله توسلی نماینده مجلس به افزایش قیمت 400 میلیونی پراید طی دوماه Pride price increase نماینده مجلس: چطور می شود قیمت پراید در کمتر از دو ماه به 400 میلیون برسد؟ فتح الله توسلی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: چطور می شود قیمت خودرویی مثل پراید در کمتر از دو ماه به 350 تا 400 میلیون برسد؛ این قیمت چگونه تعیین می شود و چه افراد و گروهی و تشکیلات و احزابی نقش دارند؟ واقعا نمی توانیم جواب مردم را بدهیم.

تحویل خودرو از امروز و ثبت نام جدید خودرو 16 اردیبهشت 1402

تحویل خودرو از امروز و ثبت نام جدید خودرو 16 اردیبهشت 1402

تحویل خودرو از امروز و ثبت نام جدید خودرو 16 اردیبهشت 1402 Vehicle registration آغاز فرایند تحویل خودرو از امروز /16 اردیبهشت مرحله دوم ثبت‌نام خودرو وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن اشاره به اینکه فرایند تحویل خودروها از امروز آغاز می‌شود درباره ثبت نام مرحله دوم توضیح داد: از ۱۶ اردیبهشت ماه مرحله جدید ثبت نام آغاز خواهد شد و مثل مرحله اول به شکل نوبت دهی خواهد بود.

خرید فروش خودروهای عبور موقت ممنوع شد

خرید فروش خودروهای عبور موقت ممنوع شد

خرید فروش خودروهای عبور موقت ممنوع شد Temporary crossing vehicles خرید و فروش این خودروها ممنوع اعلام شد دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اردبیل گفت: هرگونه واگذاری و خرید و فروش خودروهای «عبور موقت» خارجی غیرقانونی است.