سبد میوه لوکسینه

سبد میوه لوکسینه

سبد میوه لوکسینه
این سبد میوه ی لوکسینه از جنس فلز با روکشی از رنگ مشکی تولید و در دسته‌ بندی ظروف پذیرایی به بازار عرضه گردیده است. رنگ کوره‌ای مشکی به کار برده شده در تولید این سبد لوکسینه کاملا ثابت است و از مقاومت مناسبی برخوردار بوده و دچار کاهش کیفیت و یا زنگ زدگی نمی‌گردد.

ظرف دوتایی mc

ظرف نگهداری مواد غذایی KAJEEN دوتایی

ظرف دوتایی mc
این ظرف دربسته ایمن برای مواد غذایی نه تنها برای نگهداری مواد غذایی خشک مانند آرد، شکر، برنج، غلات، آجیل، حبوبات، قهوه و چای بسیار مناسب هستند، بلکه برای نگهداری آب، آبمیوه نیز بسیار مناسب هستند. و غیره نیازی به نگرانی در مورد ریختن مایع نیست.

خشک کردن گوجه سبز آلوچه ترش

خشک کردن گوجه سبز آلوچه ترش

خشک کردن گوجه سبز آلوچه ترش drying green tomatoes نگهداری و خشک کردن گوجه سبز خشک کردن گوجه سبز خشک کردن آلوچه سبز قبل از اینکه گوجه سبز‌ها تغییر رنگ دهند و به رنگ قرمز برسند، باید آن‌ها را از درخت جدا کنید. این میوه به دلیل داشتن مزه ترشش، بین افراد محبوب است و معمولا با نمک یا گلپر می‌خورند. شما می‌توانید گوجه سبز خشک شده را در بسیاری از خورشت‌ها و غذا‌های خود به‌کار ببرید تا غذای شما یک مزه ترش و جذابی بگیرد. خواص میوه خشک بسیار زیاد است و با مصرف گوجه سبز خشک، می‌توانید از خواص آن بهره‌مند شوید.

روش های خشک کردن آناناس

روش های خشک کردن آناناس

روش های خشک کردن آناناس ، خشک كردن اناناس،راههای خشک كردن اناناس،نحوه خشک کردن آناناس،روش خشک کردن آناناس،طرز خشک کردن آناناس با دستگاه خشک کن،روش‌های خشک کردن آناناس در منزل ،طرز خشک کردن آناناس،روش های خشک کردن آناناس،طریقه خشک کردن آناناس